1/4 1KG 3KG 4KG 5KG 6KG 7KG 8KG 10KG BSP Воздушниот Компресор Безбедност Ослободување Вентил за Притисок Олеснување Модератор За Воздушниот Компресор

1/4 1KG 3KG 4KG 5KG 6KG 7KG 8KG 10KG BSP Воздушниот Компресор Безбедност Ослободување Вентил за Притисок Олеснување

DEN 45.00
-4 %
DEN 47.04

Тековен

Ви благодариме за вашиот поддржува!
. Ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail/Ali Express Стандард на Превозот, ако сакате целосна следење на информации.8 MPA /1 MPA
Answer : ___________________________ Note : сигурносен вентил инсталиран на отворено треба да се преземат соодветни заштитни мерки за да се спречи дожд, магла, прашина, рѓа, кал и друга нечистотија инвазивни вентил и празнење цевка, кога на животната средина е под нула степени centigrade, antifreeze треба да ги преземат неопходните мерки за да се обезбеди сигурносен вентил сигурност. Или pls сплит вашата нарачка, можете да поднесете повеќе од 2 наредби, бидете сигурни дека вашиот секоја цел помалку од $5 за да бидете сигурни дека вашиот секоја цел помалку од $5, Русија помалку од $2. Ви благодариме за вашата поддршка!
Драг пријател, Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас.
Овој вид на вентил е во цевката, кои треба да бидат правилно инсталирани во согласност со општите услови
Количина : 1pc
Пакетот вклучува :
1 x Воздушниот Компресор Безбедност Олеснување Вентил
Почитувани пријатели, ако вашата цел повеќе од $5, Aliexpress нема да дозволи ни испрати пакет со тоа што не се достапни за следење информации превозот метод (како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, 4 PX Сингапур Пост НП Pro). Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. Па ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail/Ali Express Стандард на Превозот, ако вашата цел повеќе од $5.Опис :
100% сосема нов и висок квалитет
Воздушниот компресор безбедност олеснување вентил е воздушниот притисок генерирање уред
На воздушниот компресор безбедност олеснување вентил се користи за да им помогне на нудење на дејството на гасот и да се обезбеди заштита на
Главно се користи за преостанатите две одделение воздушниот компресор заштита
Критични апликации на притисок цевки, садови под притисок
Материјал : Месинг
Со 1/4" 1 KG/3 KG/4 KG/5 KG/6 KG/7 KG/8 KG/10 KG BSP нишка
Должина : (прибл.


Останатите карактеристики

боја:
1KG, 3KG, 4KG, 5KG, 6KG, 7KG, 8KG, 10KG
DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
diymore
Број На Модел На:
G08
Излез Тип На:
Pls проверете опис

Слични понуди