Toppory 1PCS Крап Риболов Мамка Ракети Мамка Thrower Лебди Boilies Фидер Кутија Опрема Пелети Носителот Крап Риболов Справи со Алатки

Toppory 1PCS Крап Риболов Мамка Ракети Мамка Thrower Лебди Boilies Фидер Кутија Опрема Пелети Носителот Крап

DEN 288.00
-19 %
DEN 355.68

Тековен


започнете
крајот Toppory 1 PCS Крап Риболов Мамка Ракети Мамка Thrower Лебди Boilies Фидер Кутија Опрема Пелети Носителот Крап Риболов Справи со Алатки
Лебдечки мамка thrower ракета за риболов на крап
Лесно пополнување со полн обем
Не мамка одлевање
Една рака манипулација
Висок Квалитет на материјалите
1 BUC*мамка thrower ракета


Останатите карактеристики

Материјал:
Пластични
Тип:
Мамка Thrower
Големина:
length
Бренд Име:
Toppory
Тип:
мамка thrower за риболов на крап
Модел:
TL123
Материјал:
ABS Пластика
Позиција:
Река,Езеро,резервоар за Вода
Ниво:
Висок квалитет

Слични понуди