Luyou3D Був Форма готвење алатки свадба декорација силиконски калап фондан DIY торта декорација шеќер печење мувла FM1521

Luyou3D Був Форма готвење алатки свадба декорација силиконски калап фондан DIY торта декорација шеќер печење

DEN 239.52

Тековен


Luyou3 D Був Форма готвење алатки свадба декорација силиконски калап фондан DIY торта декорација шеќер печење мувла FM1521
Силиконски Големина : 190*95*15mm 144 г Пакување : OPP Тип : Торта Алатки Материјал : Силикон Функција : Eco-Friendly Certification : CE / ЕУ,од FDA,SGS
Употреба на високо-квалитетна силиконски материјал и усвои ФДУ и SGS сертификација
Тоа можат да го издржат минус 30 до плус 230 целзиусови степени
Издржлив и лесен за чистење, без мирис Wudu
Може да се користи во микробранова печка фрижидер
Лесно да се справи со
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.


Останатите карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,CIQ,ФДУ
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
FM1521
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,

Слични понуди