P15mm CBB capacit 630v104j 100nf 0 1UF 630 нов квалитет на стоки на Точноста: 20%

P15mm CBB capacit 630v104j 100nf 0 1UF 630 нов квалитет на стоки на Точноста: 20%

DEN 519.84

ТековенОстанатите карактеристики

Бренд Име:
KEEZEL
Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
Стандард
is_customized:
Yes
Тип:
Стандард
Примена:
Стандард

Слични понуди

JRC7812 NJM7812F LM7812 TO220F
  • Обновено

JRC7812 NJM7812F LM7812 TO220F

71.04 DEN 68.00

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.UPSот и ТНТ, може целосно да се задоволат различните потреби на купувачот Нарачки обра