Цртан Филм Семејството Глувчето Дупка На Ѕидот Налепници Спалната Соба Дома Бебе Соба Декорација Животно Ѕид Decals Винил Applique Diy Mural Уметност

Цртан Филм Семејството Глувчето Дупка На Ѕидот Налепници Спалната Соба Дома Бебе Соба Декорација Животно Ѕид

DEN 31.00
-21 %
DEN 39.36

Тековен


Производ Слика/Ефект Слика/Производ Големина/Заврши Големина


Останатите карактеристики

Бренд Име:
ZooArts
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Мебел Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
VA380N-A
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид
Содржина:
Глушец Дупка
Diy декорација:
Отстранлив мода ѕид оркестарот
боја:
како на слика
is_customized:
yes
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Декор:
Дневна соба, спална соба студија соба канцеларија соба и сл.
каде да се обратат:
Мазна и чиста ѕид од стакло, дрво, метал итн.
Технологија:
Првата генерација винил намали ѕид налепница
Доби Производ големина(cm*cm):
како на слика

Слични понуди