Laeacco Бела Тула Ѕид Дрво Кат Новороденче Фото Потекло Винил Дигитални Прилагодено Фотографија Backdrops За Фото Студио

Laeacco Бела Тула Ѕид Дрво Кат Новороденче Фото Потекло Винил Дигитални Прилагодено Фотографија Backdrops За

DEN 288.00
-10 %
DEN 319.68

Тековен

A B O U T O U R B A C K D R O P S Ние сме професионални производител на фотографија позадина, тим од професионални дизајнери и фотографија студио. Детали За Производот : Карактеристики : 1. Ако се затворени за тоа, дека ќе изгледа малку pixelated. Ново печатење со висок квалитет на хемиски влакна инкџет ткаенина/винил крпа. Тоа може да се користи на многу настани, како што е затворен партии, корпоративни настани, училиште, матура, свадба, корпоративната работа, поле собири или украси. Мат процес, не-отсјај, не-рефлективен совршен ефект за фотографија. Се врати превозот надомест е да се плати од страна на купувачите. Убаво боја, висока резолуција & силна артикулационите. Пакет & Превозот : Сите предмети ќе биде укината за време на испорака како валани позадина ќе преку граница на пост-пошта, така што ќе се појавуваат брчки. Кога ќе се направи фотографии(престрелки), ве молиме имајте на растојание до позадина. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. Ние ќе го реши проблемот на ваше задоволство!
. Нашите дизајнери може да дизајнира различни позадини врз основа на секој клиент е потреби, Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Повратни информации : Нашите цели се на вашиот 100% задоволство, вашиот повтори бизнис и вашите позитивни повратни информации! Комуникацијата е повеќе ефикасен од неутрална/негативна повратна информација и спор. Поради екранот и осветлувањето се различни, вистинската боја можеби се разликуваат малку. Нашата фотографија позадина, главно, се однесува и на деца, возрасни, роденден партии, свадба фаза и така натаму. Се враќа : Ако не сте задоволни како сте го добиле на објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.


Останатите карактеристики

Големина (мм):
Тенка Винил 100x150cm, Тенка Винил 120x180cm, Тенка Винил 150x220cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Материјал:
Винил
Бренд Име:
laeacco
Број На Модел На:
NCJ00449
Стил:
Сценско
Индивидуализира:
Yes
Материјал:
Винил Ткаенина/Ткаенина Уметност

Слични понуди