YJZT 8.8*12.9 CM Nocoa Мачка Налепница Коко со Пајакот Автомобил Декорација Автомобил Налепница Ц1-4279

YJZT 8.8*12.9 CM Nocoa Мачка Налепница Коко со Пајакот Автомобил Декорација Автомобил Налепница Ц1-4279

DEN 54.00
-40 %
DEN 90.24

Тековен


YJZT 8.8*12.9 CM Nocoa Мачка Налепница Коко со Пајакот Автомобил Декорација Автомобил Налепница Ц1-4279
Превозот :
1. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.( Кога купувачот наредби за помалку од $7. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации. Генерално може да достигне 20 до 60 дена.)
Гаранција :
1.100% гаранции нови добра со добра состојба .
2. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски.
3. Враќање и промена е сега на располагање. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена.
4.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : )
За Нас :
1. Се фокусира на автомобил налепници


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Дијаметар:
0cm
Модел:
Animal Моделот
Име На Модел:
С1-4279
Бренд Име:
YJZT
Објектот Ширина:
8.8cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Должина:
0cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
категорија:
Налепници
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
12.9cm
Тип:
Лепак Налепница
Пакување:
Не Се Пакувани
дизајн:
Животните
Материјал Тип:
ПВЦ

Слични понуди