Бесплатен превозот 125khz T5577 RFID Wristband За базен, ладење продавница, Сауна, бања центар, супермаркет

Бесплатен превозот 125khz T5577 RFID Wristband За базен, ладење продавница, Сауна, бања центар, супермаркет

DEN 8112.00

Тековен

Производ вовед
· Нов дизајн, исклучителна појава, мека рачка,со висок квалитет со силиконска материјал.
· Главни карактеристики : водоотпорен, отпорност на влага, и висока температура отпорни.
· Затворена јамка wristband, прилагодлива големина, трајни и flexiable, лесен за носење и употреба.
· Одлично физиолошки инерција, не се отровни, , не-корозивен, антикоагулација degradable, добра компатибилност со човечкото тело, исто така, го издржат тешка стерилни услови.
· Широко се користи во базен, ладење продавница, Сауна, бања центар, супермаркет, забавен парк, тема парк, систем за билети и суровата средина.
· Различни Фреквенција : 125 KHz
Модел
FRD017
C хип Тип
T5577
Фреквенција
125 KHz
Големина
235*32-милиметри
Тежина
16g
Материјал
Силикони
Печатење
Свила печатење на екран, термички трансфер печатење, ласерско печатење (ЛОГО,UID код,сериски број )
Боја
црвена,портокалова, жолта, зелена, сина, црна,(може да се прилагоди по 10000)
W ork температура
-50-250℃
Гаранција
1 година


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
FRD017
Големина:
235*32mm
моќност:
Пасивни Картичка
Бренд Име:
FAREAD
Признавање На Чекање:
Само За Читање
Фреквенција:
125KHz
Контури:
ISO Картичка
Чип Вид:
Безконтактни лична Карта

Слични понуди