INSTANTARTS Персоналните Храна 3D Печатење Лето Плажа Флип Апостолки Мажите Мода Beaf Пица Hamberger Шема Влечки Машки Hombre

INSTANTARTS Персоналните Храна 3D Печатење Лето Плажа Флип Апостолки Мажите Мода Beaf Пица Hamberger Шема Влечки

DEN 530.00
-35 %
DEN 815.52

Тековен

ви благодариме; 03-Поради различни методи за мерење,грешка е дозволено, нормално во 0. 03 - Ние обезбедуваме Пад на Превозот и трговија на големо Servises, . 05-Додадете стоката во вашата шопинг кошничка,добие најдобрата цена во прв пат и да се купи во време. 02 - ве Молиме да заврши на плаќање во рок од 5 дена откако ќе го поставите цел.(празници може да биде продолжен) 04 - стоката ќе се дојде до вас во 10-50 работни дена зависи од превозот начини,дестинација и други фактори. 03 - Ако ја врати стоката,треба да се обрне враќање товар и ни даде патеката број.ве молиме во вид преовладува.
За Плаќање и Испорака 01 - во Моментов,што може да се плати со Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро дебитна картичка,Web Money,Зачувам и Банкарски Трансфер.Ние ќе испрати нови една за вас. 03-За превозот,обично ние брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,велика БРИТАНИЈА,СР,Ca,Au. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ве молиме Имајте во предвид : 01-Pls се обрне повеќе внимание на оваа информација дека нашата фабрика користат двојна големина , како што се : ви цел САД големина 7 ,9,11,ние ќе го испрати во САД големина 8,10,12. 02 - Ако не сте задоволни со стока кога ќе примите тоа,ве молиме контактирајте со нас и reture тоа во рок од 7 дена за замена или пари назад. 03 - Ние ќе брод надвор стоката во рок од 5 работни дена откако ќе го завршите плаќање. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. 05 - Ако има некои други проблеми,ве молиме контактирајте со нас прво пред да се отвори спорови. 02-ве Молиме да се измери вашата нога и да се споредат ногата должина со големина на табелата на нашата phoro.


Останатите карактеристики

Чевли Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Outsole Материјал:
ЕВА
Број На Модел На:
AB
Бренд Име:
instantarts
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Шиење
Обвивка Материјал:
Синтетички
Insole Материјал:
ЕВА
Чевли Тип:
Флип Апостолки
Шаблон Тип:
Цртан Филм Анимација
Применливи место:
надвор
Горниот Материјал:
Синтетички
Објектот:
Мажите лето флип апостолки
Тип:
Мажите гума флип-апостолки
Големина:
Please according to our size chart
Функција:
удобна,лесна тежина,Не се лизга,погоден за носене
Име:
3d храна печати дизајни флип апостолки
боја:
Како се покаже слика
Pls note1:
Може да се прилагоди било слики на чевли
Pls note2:
Добредојдовте пад на превозот и wholesales
feature1:
не се лизга машки влечки
feature2:
лето flipflops hombre

Слични понуди