Најновите пристигна крем crystalartificial свадба bridemaid букети свадба букети за свадба декорација

Најновите пристигна крем crystalartificial свадба bridemaid букети свадба букети за свадба декорација

DEN 1321.00
-5 %
DEN 1391.04

Тековен


Најновите пристигна крем crystalartificial свадба bridemaid букети свадба букети за свадба декорација
Материјал : Сатен Цвет, Кристално Накит
За фестивалот : свадба, Нова Година, Божиќ, Денот на Вљубените Фабрика за Продажба. Висок Квалитет. Брза Испорака


Останатите карактеристики

Големина:
20cm, 24cm
Материјал:
Свила
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Број На Модел На:
rd059
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Бренд Име:
IVINLA
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Објектот:
свадба букети
Големина:
20cm
Количина:
1pcs / многу
Тежина:
0.8 КИЛОГРАМИ
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, Роуз

Слични понуди