1PC Симпатична Стил Божиќ Ирваси Гел Пенкало Канцелариски Училиште Пенкала Канцеларија Училиште Материјали Подароци

1PC Симпатична Стил Божиќ Ирваси Гел Пенкало Канцелариски Училиште Пенкала Канцеларија Училиште Материјали

DEN 20.00
-27 %
DEN 27.36

Тековен


Употреба : Office & Училиште Пенкало за Пишување Точка : 0.5 mm Материјал : Пластични Големина : 15 CM Боја : Портокалова,Розева,Сина,Црна Пакет, Вклучувајќи : 1 парче Ирваси Гел Пенкало
Препорачуваме производи


Останатите карактеристики

Бренд Име:
JESJELIU
Број На Модел На:
7LF19F01
Употреба:
Office & Училиште Перо
Пишување Точка:
0.5 mm
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Тип:
гел пенкало
боја:
Пакетот вклучува:
1 парче Ирваси Гел Пенкало
Големина:

Слични понуди