2018 Розова Mens Одговара На Младоженецот Tuxedos Нови Пристигнување Terno Groomsmen Вечера Матурска Праска Свадба Палто Одговара (Јакна+Панталони+Вратоврска)

2018 Розова Mens Одговара На Младоженецот Tuxedos Нови Пристигнување Terno Groomsmen Вечера Матурска Праска

DEN 3590.00
-15 %
DEN 4224.00

Тековен

Во повеќето случаи, слободни доход ќе се применуваат. Односот помеѓу сликата и маици може да бидат различни од фотографијата можете да го видите поради разни Т-маица големини.
ЗА ПЕЧАТЕЊЕ ВО БОЈА И ПЕЧАТЕЊЕ ГОЛЕМИНА
1.
ДРУГИТЕ РАБОТИ МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ЗНАЕТЕ
ЗА WHOLESALING
Ако сте препродавач или ако цел во голема количина, екстра попуст, ќе бидат понудени на, ве молиме слободно да контакт.
ТЕКСТ, СЛИКИ, ТАБЕЛИ
1. врвка за околу= ? 6. Ако нашите designings или текстови се копирани од други продавници, ние се чувствуваме среќни, како што тоа значи нашата работа е примен од страна на конкурентите. Ако имате било незадоволство, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.
Добредојдовте на нашата продавница
Стандард што Одговара на големината
(ве молиме изберете вистинската големина според вашиот сопствен случај,што е многу важно за нас да се направи одговара за вас. На фотографијата што гледате може да биде многу малку се разликува од вистинската точка во бои поради осветлување за време на фото снимањето или geliaocong следи 's екранот.
ДАНОК
1.јакна должина= ? 11.стомакот= ? 8. Ако најдете некоја грешка, ве молиме ги споделите со нас, ние ќе го поправи тоа веднаш.бедрото= ? 13. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем, ве молиме да ни веруваат!
3.)
Забелешка : Заради што се одговара на фабрика продавачот, така што ние можеме да го прилагодите направени . Ве молиме најдете на табелата подолу, за да го разберат општо време на испорака. деколте= ? 2. Ве молиме да ни помогне да се подобри. Враќање & Наплата
(1) Молам да се провери следење на информации во следење на веб-сајтот.


Останатите карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Бренд Име:
geliaocong
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Пред Стил:
Станот
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Број На Модел На:
00-1
Затворање Тип:
Еден Гради
Одговара Тип:
Слаби
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Ткаенина Тип:
Worsted

Слични понуди