25v1000uf LCD понуда на високо-фреквентни ниско-imped electrolytic capacitor волумен 1000uf25v 10*16 Точност: 20%

25v1000uf LCD понуда на високо-фреквентни ниско-imped electrolytic capacitor волумен 1000uf25v 10*16 Точност:

DEN 500.64

Тековен


Плаќање
1. - Како вашата повратна информација е многу важен за нашиот развој срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. - Една година гаранција .
џиновски
1.
На Увозни давачки или Давачки
1. - и двете ве Молиме проверете со вас земја?S Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да купите. - и двете ве Молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објектот. Ние разбираме понекогаш имате проблем со купувањето но, што и да е и двата ве молиме доверба дека ќе се обиде најдобро да се направи сте задоволни Фер и Објективни повратни информации е многу ВАЖЕН за нашиот углед и ние 'l l биде многу благодарен ако можете да контактирате со нас пред бригада Негативни/Неутрален повратни информации. - DHL Fed Ex ТНТ ПРОЗОРЦИ ЕМС Кина Пост Хонг Пост се сите достапни. - Ние снабдување бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето За прв 1 месец Ние ќе плати еден начин превозот цена (од нас да локација). - и двете ве Молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот. - Сите плаќања што треба да се расчисти во рок од 7 дена по добивање на објектот. - Ние можеме да брод на сите производи во светот. - Нашите гигант не се проширува во сите производи, кои се физички или под ОН - нормална на условите како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на делови.
Испорака
1. - Ако имате било какви посебни барање за деталите на објектот и двете ве молиме оставете белешка во својата цел.


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
Стандард
is_customized:
Yes
Напон:
Стандард
Бренд Име:
KEEZEL
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Состојба:
Нови
Примена:
Стандард
Тип:
Стандард

Слични понуди