Vinca Сончево Елегантен Чипка Принцезата Свадба Облечи 2018 Beading Appliques Гроздобер Невестата фустани Облека Де Mariage Плус Големина

Vinca Сончево Елегантен Чипка Принцезата Свадба Облечи 2018 Beading Appliques Гроздобер Невестата фустани Облека

DEN 9013.00
-18 %
DEN 10992.00

Тековен

Добрата вест е што по поставување на својата цел, има уште време да го направите вашиот ум. Биста ____cm/инчи
2. Ве молиме имајте нашата компанија информации во вашиот контакт датотека, посетете го нашиот сајт, кога ќе имате време или потреба за нови производи, ќе најдете убави фустани кои се вклопи во вашиот пазар е добро. Вистинската боја треба да биде боја на објектот примени. Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да бидат откажани. Половината ____см/3 инчи. Ние ќе го прогласи објектот како примерок и ниска вредност за да се избегне премногу данок. Оставајќи неутрални или негативни повратни информации не може да навлезе во решавање на вашите проблеми. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка или превозот цена. нашата свадба се облекуваат фабрика е професионална & бренд име фабрика во Кина за 10 години. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали : Нашата Откажувања Политика 1. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде многу строга и ние не може да сметка за сите царинската такса, па ве молиме да проверите на царинската политика на свој место. Нарачки откажана во рок од 24 часа на исплата потврда ќе бидат квалификувани за целосно враќање на средствата. Сепак, важно е да се напомене дека нашите фустани се направени да нарачате, и еднаш на процесот на креирање почна материјалите не можат да се употребуваат. Колковите ____cm/4 инчи. Инаку, ние не може да ја промените големината откако ќе почнат да го прават тоа. Цел Откажувања Ние разбираме дека со нарачување фустан за вашиот специјален повод е значаен потфат, и нашето поништување на политика беше создадена со ова на ум.


Останатите карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 14W, Custom Size
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Свадба Фустан Ткаенина:
tulle
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Beading,Appliques,Чипка,Sashes
Моден Елемент:
Кроена
Sleeve Должина(cm):
Краток
Силуета:
Бал
Деколте:
Лажичка
Бренд Име:
Vinca сончево
Назад Дизајн:
Backless
Број На Модел На:
5201
Половината:
Природни
За Бремени Жени:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
is_customized:
Yes
Воз:
Судот Воз

Слични понуди