Бесплатен Превозот 1PCS нови оригинални Rockchip RK3066 господар чип Таблет PC CPU почетна 35

Бесплатен Превозот 1PCS нови оригинални Rockchip RK3066 господар чип Таблет PC CPU почетна 35

DEN 617.28

Тековен

Почитувани Купувачи : Ако не се најде вашите делови во нашата продавница или Aliexpress. Ве молиме контактирајте со нас за истрага ,ние може да го цитирам и созд линк за вас . Ние се Уште имаат премногу делови(Голем Инвентар) ,не може да Испратите сите делови. Исто така, може да кликнете ,за брзи одговори. Топло rgds -
Добредојдовте!! Ако сакате да се купи повеќе од еден производи!
Можете да Кликнете
Повеќе квантитет ќе Ги купите, повеќе попуст ќе добиете!
Можете да изберете изразат превозот услуга ако ви треба item многу итно!!
Ако сакате да добиете повеќе informationes на овој дел,како што се dasheet, datecode,pcakaged,бренд и така натаму! Ве молиме контактирајте со нас!
-


Останатите карактеристики

is_customized:
Yes
Бренд Име:
YUFO-IC
Температурата На Работа:
datesheet
Моќ Дисипација:
datesheet
Број На Модел На:
datesheet
Напон:
datesheet
Состојба:
Нови
Примена:
datesheet
Тип:
ic

Слични понуди