10 Пара/многу Симпатична Големина 10мм Кристал Монистра Круг во Облик на Метални Студ Обетки Злато на Ѕвонење Studs Накит изнаоѓање за Жена ER169

10 Пара/многу Симпатична Големина 10мм Кристал Монистра Круг во Облик на Метални Студ Обетки Злато на Ѕвонење

DEN 648.00
-10 %
DEN 720.00

Тековен

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница! Материјал : Бакар Кристал Циркон Отвори Големина : 10мм Студ Лежиште, ( како референца ) Кристално Боја : види слика Количина : 10 пара
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !


Останатите карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ER169
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
JUSTWELL
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар

Слични понуди