JINHAO ballpoint Пенкало Училиште Канцеларија Канцелариски материјал со висок квалитет змеј roller ball пенкала луксузни бизнис подарок испрати дополнителни рефил 001

JINHAO ballpoint Пенкало Училиште Канцеларија Канцелариски материјал со висок квалитет змеј roller ball пенкала

DEN 775.00
-15 %
DEN 912.00

Тековен


пенкало торба должина : 15cm
испрати дополнителни рефил


Останатите карактеристики

Мастило Боја:
Црна
боја:
pen, пенкало и торба
Тип:
Ballpoint Пен
Новина:
No
Пишување Точка:
0.7 mm
Бренд Име:
JINHAO
Употреба:
Office & Училиште Перо
Број На Модел На:
233
Материјал:
Метал
Erasable Или Не:
No

Слични понуди