да се шие на сребро rhinestones royalblue чипка applique кристали triming закрпи 42*27cm за фустан DIY додатоци

да се шие на сребро rhinestones royalblue чипка applique кристали triming закрпи 42*27cm за фустан DIY додатоци

DEN 1119.00
-10 %
DEN 1243.20

Тековен


2014 нова високо квалитетна бела чипка applique 25*13cm за фустан свадба фустан, превез Прирачник додатоци DIY 4pcs/торба s01 US$ 5.99 /многу
парчиња / многу
Голема промоција Висок квалитет на 25*11cm бела чипка applique за фустан свадба фустан, превез DIY Прирачник додатоци 4pcs/торба s01 US$ 4.99 /многу
парчиња / многу
Голема промоција Висок квалитет на 25*12.5 см црна чипка applique за фустан венчаница DIY Прирачник додатоци 4pcs/торба s01 US$ 5.59 /многу
парчиња / многу
Голема промоција Висок квалитет бела чипка applique 27.5*12cm за фустан свадба фустан, превез Прирачник додатоци DIY 4pcs/торба s01 US$ 4.99 /многу
парчиња / многу
Висок квалитет 26.5*12cm црвена чипка applique за фустан венчаница DIY Прирачник додатоци 4pcs/торба s01 US$ 5.59 /многу
парчиња / многу
Голема промоција на бела/црвена чипка applique 10.5*8.5 cm за фустан венчаница DIY Прирачник додатоци 4pair/торба s01 US$ 5.99 /многу
пара / многу
2014 година нови Applique долго чипка додатоци Возбудува бела lacework за венчаница DIY додатоци US$ 8.99 /метар
2014 година нови Applique чипка додатоци sequins Возбудува бела lacework за венчаница DIY додатоци US$ 6.99 /метар


Останатите карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Техника:
Beaded
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Шие-На
Големина:
42*27cm
превозот:
CPAM/Epacket,Бесплатен превозот
Боја:
сребро rhinestones & royalblue чипка
Обработка:
4 дена
is_customized:
Yes

Слични понуди