AC36V 2 Порт 2W-200-20 3/4BSP Месинг Електрични Електромагнетниот Вентил за Вода Воздух Горива N/C Жица Доведе Тип

AC36V 2 Порт 2W-200-20 3/4BSP Месинг Електрични Електромагнетниот Вентил за Вода Воздух Горива N/C Жица Доведе

DEN 518.40

Тековен

Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката . Повеќе : Повеќе други видови и елементи кои што не се наведени ,ве молиме исто така, може да го посетите нашиот дом SOREKARAIN (знаеш што е) COM
.Производ Точка : 2 Порт 2 W-200-20 3/4"BSP Месинг Електрични Електромагнетниот Вентил за Вода Воздух Горива N/C
Напон : AC36 V
Медиуми : Воздух ,гас ,нафта ,вода
Оперативен Метод : Директна акција
Тип : Нормално Затворен
Проток на Големината на Порите : 20mm
Порт Големина : G3/4"
Работен притисок : 0-1 Mpa
Температурата На Работа : -5~80°C
Материјал : Месинг
Запечатување материјали : NBR
Пакет се Вклучени : 1 x Електромагнетниот Вентил Плаќање :
1.За Превозот, Ние би Сакале да Воведе Детали
За Вас Тука :
(1).
Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен
повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Испорака :
Објектот се испраќаат во рок од 3 работни дена откако уплатата се населиле.Вашето мислење ќе ни ги Охрабри да го НАПРАВИ тоа Подобро Во Понатамошниот. E-пакет е Само За НАС Клиентите, Што е Потребно за 7-12 Дена Да Пристигнат . Ние Ќе Нудат Добар По продажба на Услуги За Вас.
Повратни информации :
Љубезно ве молиме да ја Напушти Full-ѕвезди и Добар Фидбек и За нас, доколку можете да бидете задоволни со нашите производи
и услуга. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. Кина Пост Воздух Mail пораките да се Испраќаат До Повеќето Земји, Тоа Трае околу 25-30 Дена Да
Пристигнуваат.(Ако сте треба да се плати преку ПП,ве молиме контактирајте со нас)
2. Ние прифаќаме alipay тука. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално.


Останатите карактеристики

Структура:
Контрола
Материјал:
Дувачкиот
Притисок:
Низок Притисок
Standard or Nonstandard:
Стандард
моќност:
Електромагнетниот

Слични понуди