Далечински Управувач За Sony VPL-EX245 PL-FX37 VPL-FH36 VPL-FE100U VPL-ES1 VPL-EW246 VPL-DX126 VPL-DX146 VPL-EX2 LCD Проектор

Далечински Управувач За Sony VPL-EX245 PL-FX37 VPL-FH36 VPL-FE100U VPL-ES1 VPL-EW246 VPL-DX126 VPL-DX146 VPL-EX2

DEN 575.52

Тековен

Ние САМО се справи со превозот.
Ќе добиете вашиот објект за 5-7 работни дена од DHL, или ќе добие околу 10-15 дена од EMS, 17-26 работни дена од Сингапур Пост. Постојат многу превозот начин за да го изберете,можете исто така да се забележи EST датум кога ќе choosed на соодветниот начин. Сосема Нов компатибилна далечинска контрола, употреба AAA батерија,батерии не се вклучени. На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го следи објектот онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи. Оваа содржина е добиена од 90 дена гаранција од купување, со исклучок на човечките штети и штетите предизвикани од неуспехот или неисправност на проектор. Па ние сме да понудиме на нашите купувачи Задоволство Гаранција или Вашите Пари Назад. количина попуст е достапен
Превозот
1. Нашиот производ е внимателно прегледани од нас. Ние би сакале да испорака на објектот со други средства, но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.
Контактирајте со нас
Нашата компанија, главно, промет на големо на сите видови на лцд Проектор Светилка Modules/ Авторски Голи Светилка/ Авторски Светилка со Станбен/ Замена на Светилки проектирање, далечински управувач, далечна контрола, ТВ/AV/DVD далечински управувач, uetooth играч за далечинска контрола, клима далечински управувач,проектор главниот borad, боја тркала, LCD панели, DMD ЧИП итн
Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас онлајн или да ни оставите порака
Повратни информации
Вашето задоволство е исклучително важно Ние се стремиме за 5-Ѕвезда повратни информации рејтингот.


Останатите карактеристики

Пакет:
Yes
Фреквенција:
433 MHz
Употреба:
Проектори
Бренд Име:
HCDZ
Безжична Комуникација:
IR
Спонзор :
HCDZ
Гаранција:
90 дена
Предност:
Лесно да се Контролира
is_customized:
Yes

Слични понуди