Dewtreetali Повеќенаменски Автомобил Само Лепило Анти Квичат Штракаат Чувствува Автомобилската Жици се Подигнат Лента 19mm x15m супер понуда за добар

Dewtreetali Повеќенаменски Автомобил Само Лепило Анти Квичат Штракаат Чувствува Автомобилската Жици се Подигнат

DEN 100.00
-0 %
DEN 100.32

Тековен

Карактеристики :
Изработен од Полиестер платно база со силна акрилик притисок чувствителни лепило. материјали, отпорност на корозија, масло на корозија, висока и ниска температура отпорност, отпорност на абење.
Висок вискозитет, без опасни материи, добра флексибилност, анти-солза.
Ниска температура не е тешко, лесно да се работи, има одлична дамка отпор,стареењето отпор, исто така, има одредени изолација минус звучни ефекти.
Рака солза, лесен за ракување, ликвидација темперамент, посебно за автомобилската индустрија.
Идеален за автомобилски внатрешни делови на искористување користам редукција на шум, како што табла жица темперамент и главни подигнат рана.
Може да се користи во моторот оддел и во патничкиот простор подигнат машина по конверзија ликвидација изолација и заштита.
Спецификација :
Condiiton : 100% Сосема Нов
Боја : Црна
Структура : Висок квалитет на полиестер платно со висок масло отпор и силна акрилик притисок осетлив лепило.
Период на зреење : 23 ℃ x 65% RH, во оригиналната кутија може да се чуваат за 12 месеци.
Големина на : (L) x (W) 19mm x15m / 25мм x15m
Пакет Се Вклучени :
1 x Автомобилската Жици се Подигнат Лента


Останатите карактеристики

Големина:
25mm x 15m, 19mm x 15m
Бренд Име:
Dewtreetali
Тип:
Лепак Налепница
Налепница Сместување:
Внатрешна
Објектот Должина:
15m
Тип На Објект:
Налепници
Специјални Функции:
Автомобилската Жици Се Подигнат Лента
Објектот Волумен:
Автомобилската Жици Се Подигнат Лента
Тип На Објект:
Пластични & Гума Нега

Слични понуди