630 v224j CBB21 15mm / 0.22 UF CBB22 capacit метри од новиот квалитет на стоки на Точноста: 20%

630 v224j CBB21 15mm / 0.22 UF CBB22 capacit метри од новиот квалитет на стоки на Точноста: 20%

DEN 601.92

Тековен

- Нашата програма ќе ја напушти назад истиот повратни информации за вас, по вашите позитивни повратни информации. На пример како многу поко ориз ние треба да се напише на товарен лист, фактура, или како да се опише објект итн. - Увозни давачки и даноци, придонеси и други порано се случи во вашата страна не се вклучени во цената на објектот. - Како вашата повратна информација е многу важен за нашиот развој срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Ви благодарам многу за вашата поддршка и ќе имаат убав ден!
.


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
Стандард
is_customized:
Yes
Напон:
Стандард
Бренд Име:
KEEZEL
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Состојба:
Нови
Примена:
Стандард
Тип:
Стандард

Слични понуди

JRC7812 NJM7812F LM7812 TO220F
  • Обновено

JRC7812 NJM7812F LM7812 TO220F

71.04 DEN 68.00

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.UPSот и ТНТ, може целосно да се задоволат различните потреби на купувачот Нарачки обра