Џ.К Нови Високи Потпетици Жените Пумпи 2018 Пролет Мода Печатење Дами Платформа Чевли Оптоварување Круг Пети Плитки Тока Perarl Обувки

Џ.К Нови Високи Потпетици Жените Пумпи 2018 Пролет Мода Печатење Дами Платформа Чевли Оптоварување Круг Пети

DEN 1474.00
-40 %
DEN 2456.16

Тековен

Како можам да се направи разлика на говорница се зима или есен стил ?
Ве молиме да го прочитате воведот на чевли. Ако ние се означени како СТП , тогаш тоа нема да биде вистинска кожа.АКО не ми се допаѓа ?
Ако не ви се допаѓа нашиот производ, можете да не контактирате директно преку порака , e-mail или wechat . Во исто време ,можете да проверите " Точка спецификите ". Дали чевлите се вистинска кожа ?
Ве молиме да го прочитате насловот на производи. Ако постои вистинска кожа во насловот, тоа е вистинска кожа. Навистина го цениме вашата помош. Pls pls pls не се отвори спорот! Ние ќе направиме се најдобро да го реши проблемот. обично , крзно поставата ќе биде зима говорница. потоа можете да се земе вашата нога должина и ширина како основа да се избере вистинската големина. Ако сте велика БРИТАНИЈА клиент , ве молиме имајте во предвид нашата големина е ниту велика БРИТАНИЈА големина , ниту руски големина .5 Поп Елемент : Бисер Горниот Материјал : СТП ЕВРА Големина : 33-42 (собирање на Податоци големина : 36) ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛА Америка Големина ЕВРА Големина Нога должина (CM) Ако вашата нога е широк, можете да изберете една големина поголема. па ќе треба да изберете големината според вашиот метри должина. Како да ја изберете вистинската големина ?
Прво ,ве молиме да се измери вашата нога должина и нога ширина според нашите големина на табела . Исто така можете да прочитате "производи детали "
Q3. Ширина нога должина нога должина ДЕТАЛИ SHOW 1 пријатна круг пети
2 стабилна оптоварување
3 дише мека лагер
4 лесно да се носат надвор од тока
АГОЛ ПОКАЖУВААТ 45°
45°
90°
180°
180°
Логото
РЕАЛНО ШОУ
МОДЕЛ ШОУ
Најчесто поставувани ПРАШАЊА Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.


Останатите карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Бренд Име:
JED & КАРА J&К
Пумпа Тип:
Основни
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Пета Тип:
Оптоварување
Горниот Материјал:
PU
Пети Форма:
Круг Пети
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Тока Рака
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
PU
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
22646jwj
Стил:
Моден
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
3-5cm
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
бисер
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Евра Големина:
33-42
Моден Елемент:
Плитки
Пета Висина:
10.5 см

Слични понуди