10 задебелена абсорбента партали кујна lint пример, перење на садови крпи не допирајте масло ткаенина за чистење јадење крпа кујнската крпа

10 задебелена абсорбента партали кујна lint пример, перење на садови крпи не допирајте масло ткаенина за чистење

DEN 701.00
-8 %
DEN 762.24

Тековен

Ние ќе брод да ја стандардната адреса на ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашата адреса.
Служат опис
1. ние ќе ви одговори што е можно поскоро;
5. Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас во прв пат. Купувачот се одговорни за било каква осигурување мислите дека е потребно.
Услови
Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака. Сите производи ги нудиме имаат висок квалитет и најниска цена и може да се направи микс цел, без минимум на количеството(MOQ);
2.За низок превозот надомест, тоа е малку ризично за време на превозот Suppoose од CPAM (Кина пост воздух пошта).
Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Во врска помалку профит , ние нема't преземе целосна одговорност за губење. Ние ќе се подготват вашите производи, веднаш по добивате вашата исплата и да ви даде следење на број по ние испрати вашите производи;ние ќе обично испратите те стоки надвор во рок од 48 часа откако ќе го напуштите вашиот начин на плаќање;пакет ќе се покажа на EMS систем за 1-2 дена;
4. Надевајќи се да имате на вашиот вид разбирање. Брзо и Безбедно превозот EMS(5~10days),UPS-от,DHL,итн(4~8days) ;
3.обично тоа ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние, исто така, се надевам дека ќе го добиете на стоки, како е можно поскоро, но ние не може да се контролира брзината на превоз, ви благодарам многу за вашето разбирање.


Останатите карактеристики

Големина:
27x17cm
Шаблон Тип:
Цврста
Апсорпција:
11s-15s
Техника:
Рачно изработени
Број На Модел На:
888
Шема:
Обична Обоена
Функција:
Компресирани
Материјал:
Микрофибер Материјал
Расположливиот:
No
Бренд Име:
SexeMara
Обликот:
Плоштад
Стил:
Пример, перење на садови крпи
Тип:
ткаенина за чистење

Слични понуди