Нови Жените Волна Палто Есен Зима Мода Писмо Маскирани Волнени Јакна Тенок Долг Двојно Двострано Сомот Женски Outerwear Големи siz

Нови Жените Волна Палто Есен Зима Мода Писмо Маскирани Волнени Јакна Тенок Долг Двојно Двострано Сомот Женски

DEN 5028.48

Тековен

Препорачана Големина ( Единица : cm , Грешка спектар 1-2 cm ) Големина....Биста....Должина....Ракавот....Рамо XS ......80см ....85 cm .....57 cm .....37 S ......84cm ....85 cm .....57 cm .....38 М ......88cm ....85 cm .....58 cm .....39 L.......92cm ....86 см .....59 cm .....40 XL.....96cm ....86 см .....60 cm .....41 XXL....100cm ....86 см .....61c m .....42


Останатите карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Волна & Мешавини
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
DE00016
Материјал Состав:
Полиестер
Тип:
Тенок
Sleeve Стил:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Маскирани
Материјал:
Полиестер
Стил:
Streetwear
Декорација:
Прилагодливи Половината
Затворање Тип:
Појас
Облека Должина:
Долго

Слични понуди