3 Еез Легура Обетки Екранот Лист Форма Стојат Приказ Накит Организатор На Носителот

3 Еез Легура Обетки Екранот Лист Форма Стојат Приказ Накит Организатор На Носителот

DEN 126.00
-20 %
DEN 156.96

Тековен

3 Еез Легура Обетки Екранот Лист Форма Стојат Приказ Накит Организатор Носителот Карактеристики : Едноставни и корисни дизајниран, со 3 носители на различни висини, Совршен за чување или прикажување на вашиот омилен накит, како обетки, белегзија, и клучеви итн. Пондериран база за подобра стабилност Одличен подарок идеја за Денот на Вљубените, Ден на Мајката, денот на Благодарноста, Божиќ, роденденот или било повод Спецификации : Материјал : Метал Алуминиум во Боја : Сребрена/BZ Висина : Големи : 13.7 cm/5.39" Медиум : 12cm/4.72" Мал : 9.5 cm/3.74" Количина : 3 Компјутери/ 1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Нема Мало Пакет Пакет Содржина : 3 x Обетки Екранот Стојат


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Тежина:
65g
Број На Модел На:
накит екранот стојат
Материјал:
Метал
Бренд Име:
JAVRICK
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Производ Карактеристики:
накит екранот

Слични понуди