Quilling Владетел Образец Алатка За Полнење Круг Големина Оригами Хартија Quilled Созд Премногу

Quilling Владетел Образец Алатка За Полнење Круг Големина Оригами Хартија Quilled Созд Премногу

DEN 36.00
-18 %
DEN 44.16

Тековен


100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични Боја : Како што е прикажано како на сликите (Боја ќе испрати случаен избор, ако купуваат повеќе, ќе се добие ист вид на боја или неколку боја.) Големина : 21.3 cm/8.39" во должина; 10.4 cm/4.09" во ширина (прибл.) Количина : 1 Pc answer : ___________________________ Note : Сите димензии се мери со рака ,па затоа ве молиме allow1-2cm се разликуваат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!


Останатите карактеристики

Бренд Име:
Tinge
Број На Модел На:
D20429
Материјал:
Пластични
Промоција Владетел:
Yes
Укината:
No
Тип:
владетелот

Слични понуди