50Pcs Мешани на Животните 2 Дупки Дрвени Копчиња за Шиење Занает Scrapbooking DIY Неверојатни yy56

50Pcs Мешани на Животните 2 Дупки Дрвени Копчиња за Шиење Занает Scrapbooking DIY Неверојатни yy56

DEN 65.00
-17 %
DEN 78.24

Тековен

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Дрвени шиење оркестарот копчиња Исклучителен дизајн ,добар декорација за облека, чанти ,итн Идеален за DIY за шиење и занает Спецификации : Материја : Дрво Стил : Цртан филм Животни Боја : Мешана боја Количина : 50 компјутери Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
50pcs * Копчиња


Останатите карактеристики

Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Декорација:
Никој
Стил:
Flatback
Техника:
Боење
Обликот:
Пеперутка
Функција:
Еко-Пријателски
Тип На Производ:
Копчиња

Слични понуди