Тип НА IBC Тони буриња Топката Вентил 1000L Резервоарот за Вода Контејнер 75mm ( Врска големина : 75mm )

Тип НА IBC Тони буриња Топката Вентил 1000L Резервоарот за Вода Контејнер 75mm ( Врска големина : 75mm )

DEN 403.00
-16 %
DEN 479.52

Тековен


ИБЦ Топката Вентил Тип На
ИБЦ резервоарот сад 1000 L Топката Вентил 75mm.
Карактеристики : Големина : 75mm (Прикажано како на сликата). DN50(2", 50mm) Тешки BSP. Боја : Различни серии, бојата на раката може да биде различен.
Ние си имаме свој Фабрика и прифати наредби.
Contect ни За Добра Цена ! Кога Се Купи Повеќе Од 10 Компјутери.
За Било Какви Прашања Ве Молиме Just Ask!


Останатите карактеристики

Спецификација:
DN50
Структура:
Топката
Материјал:
Пластични
моќност:
упатство
Standard or Nonstandard:
Стандард
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Порт Големина:
50мм / 75mm
Тема Тип:
G
Притисок:
.
Медиуми:
Слаба киселина / слаба база
Пластични Тип:
ABS
проток насока:
Еднонасочно
Притисок средина:
0.15
Номинален дијаметар:
50mm

Слични понуди