25v680uf 680uf25v домашни висока фреквенција ниска st capacit на продажба спецификации: 8*16 Точност: 20%

25v680uf 680uf25v домашни висока фреквенција ниска st capacit на продажба спецификации: 8*16 Точност: 20%

DEN 419.04

Тековен

- Ние снабдување бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето За прв 1 месец Ние ќе плати еден начин превозот цена (од нас да локација).


Останатите карактеристики

Бренд Име:
KEEZEL
Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
Стандард
is_customized:
Yes
Тип:
Стандард
Примена:
Стандард

Слични понуди