Ailatu Бренд Камен Накит Отвори Смеат Исцелување Монистра Јога Медитација Нараквица со Оникс и Стакло Мажите Молитва Накит

Ailatu Бренд Камен Накит Отвори Смеат Исцелување Монистра Јога Медитација Нараквица со Оникс и Стакло Мажите

DEN 176.64

ТековенОстанатите карактеристики

Бренд Име:
Ailatu
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Стил:
Класичен
Материјал:
Камен
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Моден
Компатибилност:
Унисекс
боја:
Проверете на сликата
Големина:
8mm
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Должина:
18-20cm, leave notes to tell us the length you need

Слични понуди