2015 година Нови 0.6 0.8 M M 1M Телескоп Јаглерод Мраз Риболов Прачка Мини Пол Ултра-лесни Зима Риболов прачка Справи Алатка џеб море мува мраз

2015 година Нови 0.6 0.8 M M 1M Телескоп Јаглерод Мраз Риболов Прачка Мини Пол Ултра-лесни Зима Риболов прачка

DEN 428.00
-10 %
DEN 475.20

Тековен

Почитувани купувачот ,ви Благодариме за доаѓање до нашата продавница. Ако ги купите овој Риболов Прачка Ние ќе ви ги даде најдобрите попуст,ќе се прилагоди на цената за вас . Никогаш не сум имал таква ниска цена, Но Тоа е само 2 дена Лево, Не пропуштајте ја последната Можност !
ТОА Е ЛУДО ? Не Е Доволно ! Без риболов линија ,Како да уживам Риболов ? Добри Вести се купи риболов линија ние испрати VIP ! (Тоа ќе биде завршува Наскоро )


Останатите карактеристики

Должина:
Позиција:
Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
Тврдост:
Тешко
категорија:
Мраз Риболов Прачка
Бренд Име:
ANZHENJI
Материјал:
јаглерод
Број На Модел На:
summit8886-30
Топ Дијаметар:
1.5-1.9 mm
longth:
60cm 80см 100cm
Договорните Должина:
27cm,31cm,35cm
Тежина:
45g,64g,66g

Слични понуди