Долго 375mm Три Менгеме Внатрешно Цедилка со 38mm Тело 304 од не ' Рѓосувачки Челик

Долго 375mm Три Менгеме Внатрешно Цедилка со 38mm Тело 304 од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 5476.00
-8 %
DEN 5952.00

Тековен


Краток тип вкупна должина е околу 375mm . на телото, на поголем тип на тело со поефикасно работење. Hemispherical Triclamp капа со повеќе работен простор.
1. Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик 304.
2. Огледало полски од внатре и од надвор, храна одделение.
4. Првиот екран е 5 mm и средно СВ мрежа екран 100 мрежа.


Останатите карактеристики

Тип:
Спојување
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
врска:
Женски
Техника:
Кован
врска:
Женски
Техника:
Кован
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
спреј за топка
is_customized:
Yes

Слични понуди