Cresfimix жените мода црно писмо печатени рамни чевли женски симпатична платно се лизга на мокасини дама услужни и удобни чевли zapatos

Cresfimix жените мода црно писмо печатени рамни чевли женски симпатична платно се лизга на мокасини дама услужни

DEN 474.00
-0 %
DEN 474.24

Тековен


Почитувани, ве молиме проверете ги следните големина на табелата внимателно пред да нарачате!!!
Превозот Превозот процес по плаќање верификација ве Молиме бидете сигурни дека вашата поштенска адреса е точно ве Молиме контактирајте со нас ако не ја прими стоката во 27 дена, Ние ќе ги пратите тоа за вас, Ние, главно, се испрати бесплатно-превозот предмети од Кина, Воздухот Пост Пристигне 7-25 дена од страна на дишните патишта Пост, 5-7 дена од ЕМС услуга EMS; FEXED; DHL; ХОНГКОНГ ПОСТ; КИНА ПОСТ Достапни
Политика на враќање Купувачот има 7 ден да се направи одлука да се вратат добар или не, купувачот треба да ги сноси превозот цена, ве Молиме контактирајте со нас, прво, па ние може да се обрати за вашата грижа На објектот треба да биде во оригинал пакет и да се обезбеди следење на број, Ние ќе ги сноси превозот цена се должи на квалитетот на производот или не како да се опише
Повратни информации Тоа е нашата цел да се исполнат задоволството на клиентите, како и повратни информации е многу важно за нас да се обезбеди подобра услуга ве Молиме контактирајте со нас пред да се даде неутрални или негативни повратни информации, па ние може да се обрати за вашата грижа Ние го цениме вашето мислење


Останатите карактеристики

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
Горниот Материјал:
Платно
Број На Модел На:
Слободно Време За Чевли
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
ПВЦ
Моден Елемент:
Плитки
Шаблон Тип:
Геометриски
Insole Материјал:
ПВЦ
Станови Тип:
Основни
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Cresfimix

Слични понуди