Челик мет AC прилагоди копчето Покритие За Мицубиши ASX/Outlander Sport 2013-2015

Челик мет AC прилагоди копчето Покритие За Мицубиши ASX/Outlander Sport 2013-2015

DEN 1344.00

Тековен


Одговара за Мицубиши Мицубиши ASX/Outlande Спорт 2013 2014 2015
Опис :
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Нерѓосувачки челик
боја слик покажува
Пакетот вклучува : 1 PCS


Останатите карактеристики

Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Како опис на производот
Име На Модел:
Како опис на производот
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Гаранција:
Yes
Земја/Регион на Производство:
Непознат

Слични понуди