Енергија-светилки за заштеда на полнење за алуминиум electrolytic кондензатори 400 v4.7uf 4.7UF400V волумен: 4.7 8 x12 на Точноста: 20%

Енергија-светилки за заштеда на полнење за алуминиум electrolytic кондензатори 400 v4.7uf 4.7UF400V волумен:

DEN 400.80

Тековен

- Ако објектот е неисправен по приемот тоа треба да биде во рок од 7 дена од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите на оригиналната и неоштетени предмети под ре - saleable состојба). По 1 месец на купување, купувачот треба да плати два начини на превозот цена. - не ја потврди детални информации за достава на фактурата. - Објектот ќе бидат испратени со 3 дена по идентификатори На плаќање. Ние разбираме понекогаш имате проблем со купувањето но, што и да е и двата ве молиме доверба дека ќе се обиде најдобро да се направи сте задоволни Фер и Објективни повратни информации е многу ВАЖЕН за нашиот углед и ние 'l l биде многу благодарен ако можете да контактирате со нас пред бригада Негативни/Неутрален повратни информации. - и двете ве Молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме olve на проблемите. - Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор. Не се избере пожелно еден & остави порака кога ќе се провери од pecify кои modle you 'd like!!!!!!!!!!!!
Како би можеле да продавачот ние се посвети на себе си да нудат најдобри производи и услуги. - Ние можеме да брод на сите производи во светот. - Ние снабдување бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето За прв 1 месец Ние ќе плати еден начин превозот цена (од нас да локација).
џиновски
1. Ако навистина имаат потешкотии во плаќањето на објект дали контактирате со нас на прво ние ќе ви olve тоа. Let' s работат заедно olve на проблемот се во најраната погодност.


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
Стандард
is_customized:
Yes
Напон:
Стандард
Бренд Име:
KEEZEL
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Состојба:
Нови
Примена:
Стандард
Тип:
Стандард

Слични понуди

JRC7812 NJM7812F LM7812 TO220F
  • Обновено

JRC7812 NJM7812F LM7812 TO220F

71.04 DEN 68.00

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.UPSот и ТНТ, може целосно да се задоволат различните потреби на купувачот Нарачки обра