Едно Парче Гел Пенкало Pentel пенкало bl625 метални шипки пенкало топката пенкало челична лента пен бизнис подарок 0.5 mm

Едно Парче Гел Пенкало Pentel пенкало bl625 метални шипки пенкало топката пенкало челична лента пен бизнис

DEN 843.00
-29 %
DEN 1187.52

Тековен


детали за производот


Останатите карактеристики

Тип:
гел пенкало
Пишување Точка:
0.5 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Материјал:
Метал
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Erasable Или Не:
No
Бренд Име:
pentel
Тип:
гел пенкало

Слични понуди