TVP5150 Модул FPGA SDRAM ПАЛ Видео Декодирање на Аналогни AV Влез Камера VGA Екранот L67

TVP5150 Модул FPGA SDRAM ПАЛ Видео Декодирање на Аналогни AV Влез Камера VGA Екранот L67

DEN 748.00
-8 %
DEN 813.60

Тековен


Модул за употреба : TVP5150 за ПАЛ декодирање Обезбеди : FPGA тест програма : FPGA (ep4ce6) +SDRAM+5150+VGA екранот (Verilog) Експериментална демонстрација функција : аналогни камера пристап, VGA екранот Интерфејс : Пакет се Вклучени : 1 * TVP5150 модул


Останатите карактеристики

Тип:
Регулатор На Напон
Број На Модел На:
TVP5150 модул
Напон:
3.3 V или 5V
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ReYeBu
Состојба:
Нови

Слични понуди

JRC7812 NJM7812F LM7812 TO220F
  • Обновено

JRC7812 NJM7812F LM7812 TO220F

71.04 DEN 68.00

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.UPSот и ТНТ, може целосно да се задоволат различните потреби на купувачот...