Дувачкиот Мини Топката Вентил 3/8 BSP Машки да се Женски Навој Воздушниот Компресор Црево Топката Вентил

Дувачкиот Мини Топката Вентил 3/8 BSP Машки да се Женски Навој Воздушниот Компресор Црево Топката Вентил

DEN 142.08

Тековен


Дувачкиот Мини Топката Вентил 3/8" BSP Машки да се Женски Навој Воздушниот Компресор Црево Топката Вентил
Карактеристики : Направен од бакар Регулирање и контрола на воздух, масло и вода, Погоден за нормално функционирање, лесен Мали течност отпор Едноставна конструкција Лесно одржување Добро запечатена изведба Слобода од инсталација на ветер Спецификација : Сосема нов Материјал : Месинг Вентил Тип : Машко/Женско Врски : 3/8" Оперативен притисок : 1.6 Mpa Оперативни температура : -10~110℃ Штекер Надворешен Дијаметар : 16mm/ G3/8 Завртка Должина : 10мм Големина : 43x37mm Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-2mm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x Pc Топката Вентил


Останатите карактеристики

моќност:
упатство
Порт Големина:
како се покаже
Материјал:
Дувачкиот
Медиуми:
Вода
Структура:
Топката
Број На Модел На:
топката вентил
Actuator Режим:
Без Прирачник И Упатство
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Притисок:
Други
Standard or Nonstandard:
Други

Слични понуди