750ML Електрични Американски капе кафе машина за Домаќинство Кафе Одлуки Автоматско Кафе Машина за Правење

750ML Електрични Американски капе кафе машина за Домаќинство Кафе Одлуки Автоматско Кафе Машина за Правење

DEN 2417.00
-5 %
DEN 2544.00

Тековен


Модел : IR-8171 Големина : 120x185x270mm Капацитет : 750ml Оценет напон : 220 V / 50 HZ Моќ : 680 W


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
IR-8171
Тип:
Капе Кафематот
Бренд Име:
YunlinLi
Домување Материјал:
Пластични
Капацитет (Првенство):
5-10 чаши
Напон (V):
220V/50Hz
Функција:
Кафе Американски
Метод На Работа:
Целосната-Автоматски
Моќност (W):
680W
сертификација:
CE

Слични понуди