63v220uf 220uf63v снабдување со висок квалитет на алуминиум electrolytic capacitor големина: 10x17 на Точноста: 20%

63v220uf 220uf63v снабдување со висок квалитет на алуминиум electrolytic capacitor големина: 10x17 на Точноста:

DEN 500.64

Тековен

Let' s работат заедно olve на проблемот се во најраната погодност. - Ние снабдување бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето За прв 1 месец Ние ќе плати еден начин превозот цена (од нас да локација). - Објектот ќе бидат испратени со 3 дена по идентификатори На плаќање. Овие гасови се обезбедени од страна на купувачот.


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
Стандард
is_customized:
Yes
Напон:
Стандард
Бренд Име:
KEEZEL
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Состојба:
Нови
Примена:
Стандард
Тип:
Стандард

Слични понуди