16v3300uf фреквенција capacit electrolytic capacitor волумен 3300uf Универзитетот на Флорида 16v плоча 1025 на Точноста: 20%

16v3300uf фреквенција capacit electrolytic capacitor волумен 3300uf Универзитетот на Флорида 16v плоча 1025

DEN 377.28

Тековен

- Ако имате било какви посебни барање за деталите на објектот и двете ве молиме оставете белешка во својата цел. - и двете ве Молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објектот. - Нашите гигант не се проширува во сите производи, кои се физички или под ОН - нормална на условите како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на делови. По 1 месец на купување, купувачот треба да плати два начини на превозот цена. На пример како многу поко ориз ние треба да се напише на товарен лист, фактура, или како да се опише објект итн. Не се избере пожелно еден & остави порака кога ќе се провери од pecify кои modle you 'd like!!!!!!!!!!!!
Како би можеле да продавачот ние се посвети на себе си да нудат најдобри производи и услуги. - не ја потврди детални информации за достава на фактурата. - Како вашата повратна информација е многу важен за нашиот развој срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Let' s работат заедно olve на проблемот се во најраната погодност. - Ние снабдување бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето За прв 1 месец Ние ќе плати еден начин превозот цена (од нас да локација). - Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор.
На Увозни давачки или Давачки
1. - Ние можеме да брод на сите производи во светот. - DHL Fed Ex ТНТ ПРОЗОРЦИ ЕМС Кина Пост Хонг Пост се сите достапни. - Сите плаќања што треба да се расчисти во рок од 7 дена по добивање на објектот. - Објектот ќе бидат испратени со 3 дена по идентификатори На плаќање.


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
Стандард
is_customized:
Yes
Напон:
Стандард
Бренд Име:
KEEZEL
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Состојба:
Нови
Примена:
Стандард
Тип:
Стандард

Слични понуди

JRC7812 NJM7812F LM7812 TO220F
  • Обновено

JRC7812 NJM7812F LM7812 TO220F

71.04 DEN 68.00

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.UPSот и ТНТ, може целосно да се задоволат различните потреби на купувачот Нарачки обра