2 Парчиња/Многу Pentel JM20 Јапонија цртање пенкало висок квалитет стрип пенкало на база на Вода потпис пен

2 Парчиња/Многу Pentel JM20 Јапонија цртање пенкало висок квалитет стрип пенкало на база на Вода потпис пен

DEN 366.00
-29 %
DEN 515.04

ТековенОстанатите карактеристики

боја:
Црна
Тип:
гел пенкало
Број На Модел На:
JM20
Употреба:
Office & Училиште Перо
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
pentel
Тип:
гел пенкало
Пишување Точка:
0.7 мм---2mm
Должина:
140 мм
Тежина:
12 g

Слични понуди