автомобил стил Задниот Браник Багажникот Прагот на Вратата Sill Надворешниот Заштитник Покрие Трим Нерѓосувачки Челик За Hyundai Tucson 2015 2017

автомобил стил Задниот Браник Багажникот Прагот на Вратата Sill Надворешниот Заштитник Покрие Трим Нерѓосувачки

DEN 3513.00
-11 %
DEN 3946.56

Тековен

Ако сте автомобил лице, ќе знаете што е потребно нешто. Ние не сакаме да ви даде лош купување искуство, дури и кога превозот е надвор од нашата контрола.
Главни производи вклучуваат различни модели на Автомобили на Внатрешни Додатоци и Надворешност додатоци , и така, на пример : Педалот за гас на возилото, рачки на вратите и чинии, клучни случаи, Назад Пред трим панел, и така натаму.
2) Обично ние испрати пакет преку Кина Пост Воздух Mail. Нашата цел е задоволството на клиентите
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, виза, Запад Унија, банкарски трансфер, TT .
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 Часа.
3) Ако не сте го добиле вашиот објект и оваа ситуација трае до 35.
Враќање & Наплата
1) да ја прифатиме за да се вратите во оваа точка ако не ви се допаѓа тоа откако ќе го добие.
За НАС
Нашата компанија фокусирана на производство и продажба на авто делови, авто делови, преку подобрување на дизајнот надградби да се направи нашите автомобили повеќе убави и издржливи. Pls оставете ни го вашето emall адреса по во случај на било јасно ви благодариме. Ако не можете да ја најдете, ве молиме контактирајте со нас, тогаш ние ќе ви даде детали од нашата адреса.
Превозот
1) Ние ги користиме Кина Пост Воздух Mail за да испратите ќе производи се слободни . Нашето враќање адресата е напишана на aliexpress , па ве молиме да го испрати назад до нашата точна адреса.
5) Ако тоа е тешко за вас да се добие плаќање од странство, можете да побарате од нас да навредуваат нова, а потоа ние ќе ви ги даде нов следење на број.


Останатите карактеристики

боја:
сребро писмо, црвена буква, сина писмо
Тип На Објект:
Хром Стил
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Дијаметар:
1cm
Објектот Висина:
1cm
Име На Модел:
3DF5413V1C25SD14
Објектот Ширина:
1cm
Објектот Тежина:
0.68kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
декорација&заштитата и безбедноста на
Модел Година:
2015-2017
Автомобил модел:
За Tucson
Бренд Име:
GUANG-E
Објектот Должина:
1cm

Слични понуди