ТУТУ Kawaii глувчето Молив Острилка форма Машина Нож еден Пол Парче Промотивни Оригиналност Подарок Канцелариски H0012

ТУТУ Kawaii глувчето Молив Острилка форма Машина Нож еден Пол Парче Промотивни Оригиналност Подарок Канцелариски

DEN 95.52

Тековен


Големина : 35mm*40mm*50mm


Останатите карактеристики

Тип:
Механички
Возраст:
>6 години
Број На Модел На:
H0012
Новина:
Нови

Слични понуди