TA350DC M35172-35 ЗА Dell WC236 ЗА Dell десктоп фан 9CM 12V 0.55 НА

TA350DC M35172-35 ЗА Dell WC236 ЗА Dell десктоп фан 9CM 12V 0.55 НА

DEN 691.00
-10 %
DEN 767.52

Тековен


Се користи,не е сосема нов,но тоа е прилично нов,референца сликата.
Бренд : Оригинални Јапонски nidec
Тип : M35172-35
Димензии : 90 × 90 × 32-милиметри
Номинална напон : DC12 V
Влезна Моќност : 0.55 На
Имајќи Тип : Dual топката имајќи
Инсталации, црвено, жолто и сино црна четири-жица
Интерфејс : матична плоча поддршка 4 P линија брзина алармот


Останатите карактеристики

Бренд Име:
nidec
Применливи:
Мулти-платформски
Тип Радијатор:
Фан
Финост:
Користи
Услуга:
Друг / други

Слични понуди