Добро Вентил Главниот Клуч Пневматик Вентил Core Отстранување Алатка За Климатизација Поправка Алатка Велосипед Автомобил Камион Моторни Велосипед Поправка Алатк?

Добро Вентил Главниот Клуч Пневматик Вентил Core Отстранување Алатка За Климатизација Поправка Алатка Велосипед

DEN 48.00
-14 %
DEN 55.68

Тековен

Опис :
1.Сосема нов и висок квалитет.
2.Издржливи пластична рачка.
3.Робустен челик вратило со корозија-отпорни позлата.
4.Една голема уста и мала уста.
5.Голема уста е климатизација вентил главниот клуч.
6.Мала уста е на вентилот на гумата главниот клуч.
7.Тоа може да се користи за да се прилагоди на гуми воздух устата.
8.Боја : Како на сликата покажува.
Примена :
1.Се користи за автомобили, камиони, велосипеди и мотоцикли.
2.За брзо отстранување или инсталирање на пневматик вентил влошки.
3.Гас млазницата се прилагоди демонтажа алатка, Американски стил гас млазницата вентил главниот клуч.
Пакет : 1 X Шрафцигер Вентил Core Алатка.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
Kitbakechen
Тип:
Клешти,Screwdrivers
DIY Материјали:
Електрични
Примена:
Домаќинство Постави Алатка
Пакет:
,,,,,,,,,,,,
Број На Модел На:
Q0954
Карактеристики:
поправка алатка

Слични понуди