2Pairs /многу Змеј Везени Крпа Ставете Кинески Правец на Печ DIY Прибор за Облека

2Pairs /многу Змеј Везени Крпа Ставете Кинески Правец на Печ DIY Прибор за Облека

DEN 307.20

Тековен


Име на производ : Крпа ставете (железо on)
Производ големина : 26*14cm
Производ во боја : Темно сина / Црна
Пакувањето на производот : 2 Pairs/многу=4pcs
Производот се користи : Фаза облека, троседот, перници, маса крпа,DIY крпа декорација и така натаму.
Ви благодарам многу за вашата посета.
Продавница оглас :
Ние ги чува сите производи се сите вистински снимање. Сепак, поради светлината, Агол, и компјутер се прикаже различни причини. Може да има некои исклучување боја. Па, ако не можете да се прифати, ве молиме да не заврши на плаќање.
Превозот :
Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. Но ако цел износ повеќе од US$200.00,ние ќе брод од страна на EMS бесплатен превозот.
Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне со 15-30 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена.
Услуги на клиентите :
Негативна или неутрална повратни информации влијае на нашиот бизнис, па ако имате проблем, ве молиме ги споделите со нас пред да замине повратни информации како Ние сме среќни да се решат проблемите, како брзо како што може.
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно, Ако сте задоволни со објектот што го наредил, ве молиме оставете позитивни повратни информации. Ако не сте задоволни со објектот што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние би сакале да работиме заедно со вас за решавање на каков било спор. Се надевам дека ќе имаме добра соработка.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
Yesdeny
Големина:
26*14cm
Техника:
Извезена
Стил:
Железо-На
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
18071
Тип На Производ:
Закрпи

Слични понуди