BOOMBLOCK 2pc Автомобил Вистинска Кожа Перница Покрива Перница За Ауди А4 А3 A6 C6 B7 Б8 Б5 П5 Седиште Леон Ibiza Шкода Fabia Yeti Врвен

BOOMBLOCK 2pc Автомобил Вистинска Кожа Перница Покрива Перница За Ауди А4 А3 A6 C6 B7 Б8 Б5 П5 Седиште Леон

DEN 384.00
-20 %
DEN 479.52

Тековен


Карактеристики СТП Кожа дише совршен тактилни искуство. Парична казна изработка, одлична практичност и издржливост. Невидливи патент крои,висока јачина еластична Perforating дизајн,природни и artifical технологија ,во голема мера зголемена пропустливост Заштита на вратот, се релаксираат вашите мускули, направете ја вашата возачки животот поудобен, побезбеден, повеќе здрави! спречување на постоечкиот автомобил и вратот предизвикани од долг свиок , замор, болка. Универзална Одговара За Сите Возила и четири сезони. Големина : Прибл. 26.5 x 16cm(L x W) Боја : Црна,Сива, Беж ,Браун тежина : 110
Пакет Содржина 2 x Автомобил Вратот Перница


Останатите карактеристики

Бренд Име:
BOOMBLOCK
Материјал:
вештачка кожа
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Големина:
27cm*18cm*9cm
Бои:
Црна/Кафеава/Сива/Беж

Слични понуди