Во тешка категорија сива цвеќиња сечење фланелен боксери троседот покрие кадифен slipcover fundas де пресек троседот каучот покрие fundas де троседот SP4927

Во тешка категорија сива цвеќиња сечење фланелен боксери троседот покрие кадифен slipcover fundas де пресек

DEN 652.00
-45 %
DEN 1185.60

Тековен


Политика за испорака
Увозни давачки и даноци не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Политика на враќање
Ние прифаќаме безусловна се врати, ако не ми се допаѓа вашето купување се додека е во оригинална состојба.By на начин,бојата може да биде многу од различни компјутерски екран,ние не би требало да се преземат одговорност за тоа. Превозот цена треба да биде на купувачите страна.
За големото мнозинство на предмети кои се на акции,Предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 дена по расчисти исплата.
ние обезбедуваме бесплатен превозот услуга или можете исто така да изберете превозот од express(UPS-от, DHL, FEDEX, итн.Ве молиме да го потврдите боја со слика во нашата продавница пред ставање ред.
Забелешка
Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека ги следи прилагодувањата може да се разликува од компјутер до компјутер кој ќе се направат различните ефект на боја, и ние не би требало да се преземат одговорност за тоа.За различна големина,единечната цена е различен. За оној што се надвор од акциите,подолго чекање за 10 работни дена ќе биде потребно.Подолу се препорачува големината само за вашиот референца,ве молиме, изберете ја покрие големина според актуелната гарнитура. Ве молиме да го потврдите боја со слика во нашата продавница пред ставање ред.
Ве молиме љубезно потврди дека големината на ширина и должина ќе биде ±5% димензија варијација пред ставање ред. 45*60см/60*60см/70*70cm/80*80см/90*90cm за еден седиште или троседот назад/рака ја користите 60*120cm/60*150cm/70*120cm/70*150cm/80*120cm/80*150cm/90*120cm/90*150cm за две седиште употреба 60*180cm/70*180cm/80*180cm/90*180cm за три седиште употреба 70*210cm/80*210cm/90*210cm за три или четири седиште употреба 45*45см pillowcase без пополнување 35*180cm табела тркач цената е само за 1piece маска или pillowcase.


Останатите карактеристики

Спецификација:
60cm60cm, 60cm120cm, 60cm150cm, 60cm180cm, 70cm70cm, 70cm120cm, 70cm150cm, 70cm180cm, 70cm210cm, 80cm80cm, 80cm120cm, 80cm150cm, 80cm180cm, 80cm210cm, 90cm90cm, 90cm120cm, 90cm150cm, 90cm180cm, 90cm210cm, 35cm180cm, 45cm45cm pillowcase, 45cm60cm
Шема:
Обична Обоена
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
SP4927
Големина:
Multi size
Шаблон Тип:
Флорални
Производство:
Комбинација За Полнење
Материјал:
Кадифен
Применливи Троседот:
Пресек Троседот
Бренд Име:
siiboo

Слични понуди